עיצוב דירות יוקרה

 לגור בדירה יוקרתית עם שלל הפינוקים והנוף הכי מדהים, כל אחד היה רוצה תנאי מגורים כאלו. ניתן מיד לזהות דירת יוקרה, מספיק מבט חטוף על העיצוב הפנימי שלה כדי להבין שמדובר במשהו ייחודי. עיצוב דירות יוקרה טומן בחובו עיצוב פנים של פנטהאוזים, דירות פאר וגם דירות אשר נמצאות במגדלים יוקרתיים. אם נביט על הדירות הללו מבפנים נגלה חללים גדולים אשר הם חלומו של כל מעצב ואפשר להשתמש בהם במגוון ענק של סגנונות ולהוסיף פריטי עיצוב שישלימו את האווירה. Tanya PAISSIN היא מעצבת פנים אשר מתמחה גם בעיצוב של דירות יוקרה. מומלץ לפנות ולקבל מידע נוסף.

סוגי עיצוב דירות יוקרה

ישנם סוגים שונים של עיצוב שאפשר לעשות בהם שימוש:

  • עיצוב אקלקטי הוא עיצוב עכשווי והוא לא קשור לסגנון זה או אחר. הסגנון הזה משלב בין עיצובים שונים ויוצר אווירה ייחודית וחמה. הרעיון הוא להשתמש בניגודים של צבעים וחומרי גלם שונים.
  • עיצוב מודרני הוא למעשה סגנון הייטק. האווירה שהוא יוצר היא שקטה ומינימליסטית. לרב הצבעים השולטים יהי שחור, אפור ולבן. והעיצוב יהיה בקווים ישרים.
  • סגנון רטרו מציג את החזרה אל הפיפטיז על ידי שימוש בחומרים שהיו בשימוש בשנים ההן. פורמייקה, פלסטיק, וכלי חשמל בסגנון רטרו. הצבעים הם עזים בדרך כלל.
  • גם וינטג' הוא חזרה לעבר אך בניגוד לרטרו הוא מדבר על שיחזור של פריטים ישנים מאותה תקופה.

חומרי הגלם שמהם מורכבת הדירה

כל מעצב מקצועי בוודאי שלא יוותר על שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים בשוק. עיקר הדגש הינו על הטעם האישי של הדיירים שגרים בנכס. המעצב הוא רק הכלי להגשמת החלום. היות שמדובר בחללים גדולים במיוחד אז אפשר לקיים שילוב של עיצוב כולל תאורה מיוחדת שתתאים לחללים אלו. לתאורה יש תפקיד חשוב מאוד בתחום עיצוב הפנים וכדאי לסמוך על המעצב שידע להתאים את גופי התאורה הנכונים.

אם מדובר בפנטהאוז אז ניתן להשתמש גם בנוף אשר נשקף מהחלונות והמרפסת ולשלב אותו עם עיצוב הבית. שילוב נכון של כל פריטי הדקורציה והריהוט יכול לחולל שינוי ולמצות את מירב הפוטנציאל של הדירה.

עיצוב דירות יוקרה במרכז

קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט